In onze school staat de maand november in het teken van SAMEN zijn, SAMEN werken, SAMEN spelen, SAMEN beleven, …

Het vierde leerjaar nodigde het eerste kleuterklasje van juf Anneke en juf Julie uit om samen de herfst te beleven.  De grote kinderen van het vierde maakten knappe voeldozen met herfstmateriaal voor de kleinste ukjes van onze school. Wat spannend voor de kleinste kleutertjes om in de mooi versierde dozen te voelen. Sommigen kleintjes moesten eerst het vertrouwen winnen van die grote vierdeklassers. Maar al snel  voelden de meeste kleuters zich op hun gemak en lieten ze zich begeleiden door de groten. Samen voelen in de voeldozen en dan met de blote voetjes op zand, bladeren, gras, stro, steentjes en door modder stappen.  Nadien werden die schattige kleine voetjes in een badje water gewassen en er volgde zelfs een massage.  Zo mooi om zien hoe lief onze grote (b)engels waren voor de kleine (b)engeltjes.