Op donderdag 27 april stonden de deuren van de klassen van de lagere school wagenwijd open voor deĀ  grootouders van onze leerlingen. We onthaalden hen met een kopje koffie en een gezellige babbel op de speelplaats en na een woordje van de directeur, begaven de grootouders zich naar de klassen. Daar mochten ze eens een vlieg zijn in de klas van hun kleinkind(eren). In het eerste leerjaar trakteerde juf Leen de grootouders op een lesje taal en rekenen. In het tweede, derde en vierde leerjaar konden de grootouders een hoekenwerk meemaken. In het vijfde leerjaar zagen de grootouders hoe hun kleinkids zelfstandig aan de slag gaan in de klas en onze lln. van het zesde leerjaar hielden een boekbespreking. Het was een gezellige drukte! Wij hopen dat onze grootouders even hard genoten hebben van deze voormiddag als onze leerlingen en leerkrachten!